Opinie naszych klientów


OSK Skarabeusz mogę z czystym sumieniem

OSK Skarabeusz mogę z czystym sumieniem poleciæ ka¿demu kandydatowi na kierowcę. Marcin Kuś to znakomity instruktor - cierpliwy, sumienny, z talentem do przekazywania praktycznej wiedzy o technice jazdy samochodem oraz zasadach rządzących ruchem drogowym. Kurs odbywał się oczywiście pod kątem egzaminu, ale sprawił również, że nie boję się zmierzyć z żadną sytuacją na drodze. Sam egzamin okazał się jedynie formalnością. Jeżeli szukasz szkoły, która rzetelnie przygotuje Cię do bycia kierowcą, to OSK Skarabeusz jest doskonałym wyborem.

Pozdrawiam serdecznie, Robert

Serdecznie polecam OSK Skarabeusz.

Serdecznie polecam OSK Skarabeusz. Ze strony Marcina Kusia pełen profesjonalizm, doskonałe podejście do kursanta. Marcin nie tylko świetnie przygotowuje do egzaminu, ale również do jazdy w codziennych realiach. Wszystko bardzo kulturalnie i ok!!! Jeśli robię prawko to tylko tam!!! POLECAM!!!

Kasia

Polecam wszystkim OSK 'Skarabeusz'.

Ośrodek godny polecenia ze względu na wysoką zdawalność przy pierwszym podejściu do egzaminu, a także ze względu na bezstresową atmosferę. Szczególnie polecam Pana Marcina Kuś, który był moim instruktorem. Jest świetnym nauczycielem jazdy, kompetentny, miły a przede wszystkim cierpliwy. Ewelina B.

Chcesz mieæ prawko zadzwoñ!!!

Zdałem za pierwszym podejściem. Szkołę polecił mi brat który robił tutaj prawko (zdał też za pierwszym i siostra (nikt nie chciał uwierzyć) też za pierwszym. Chcę podziękować panu Marcinowi Kusiowi, że nauczył mnie jeździć. Przed egzaminem mówił że muszę zdać bo tak każe tradycja rodzinna, no to nie dałem plamy i też zdałem. Bardzo polecam bo uczy nie tylko jazdy ale i kultury w stosunku do innych uczestników ruchu drogowego.

Przemek.

Bardzo polecam OSK SKARABEUSZ

Zdałem za pierwszym razem!!! Bardzo dziękuję mojemu instruktorowi Marcinowi K. za wiarę we mnie, naukę i indywidualne podejście. Wielkie dziêki!!!, do zobaczenia na trasie.

Mateusz M.

GOR¡CO POLECAM!!!!

Pan Marcin K. to najlepszy instruktor w Krakowie (a do tego bardzo przystojny). Zdałam za pierwszym razem. Dziękuję za cierpliwość oraz miłą atmosferę. Gorąco polecam!!!!!!!!!

Magdalenka M.

Polecam bardzo.

Instruktor Marcin Kuś jest bardzo dobrym nauczycielem jazdy. Dzięki niemu zdałam prawko za pierwszym razem. Dużo mnie nauczył i dał mi wiarę we własne siły. Polecam bardzo. Sylwia :)

sys******@poczta.fm

© 2010 by Orodek Szkolenia Kierowcw Skarabeusz. Wszelkie prawa zastrzeone. projekt oraz realizacja: CYBERNEO.PL